RENOVACE SVĚTEL

 

 

Před renovací                                             Po renovaci

 

 

              

 

 

V případě, že během provozu auta, pod vlivem životního prostředí a fyzickych vlivů, světla vozu tmavnou nebo se poškrábaly a nebo již celkově špatně propouští světlo, není nutné kupovat nové. Účinně obnovit průhlednost plastových světlometů je možné s pomocí jejich renovace.

 

Co si představit pod heslem renovace světel?

 

Renovace světel vozu není jen kosmetická úprava. Při používání se naruší povrch světlometů a tím se snižuje průnik světelných paprsků. Opět máme zkušenosti, že se na nás majitelé vozů obracejí s požadavkem na opravu světlometů, protože sami použili buď levné přípravky nebo se tato činnost provedla neodborně. Správná sada pro leštění světlometů a pro leštění plastů vůbec, by měla obsahovat nezbytné a osvědčené pomůcky, kterými disponujeme.  Jedině touto sadou se nám podaří efektivně provést renovaci světlometů na Vašem voze. Leštěním světlometů zvýšíme jejich maximální možnou svítivost. Tato sada neslouží jen k renovaci světel, ale i pro leštění plastů např. plexi, polykarbonátu, laminátu nebo tvrzených laků, opravy plastových van a kapotáží motocyklů. Vše zajistíme dle Vašich potřeb, představ a přání. Výsledek za to určitě stojí, protože pořádně si posvítit je zárukou šťastného dojezdu.

 

Renovace Vám pomůže ušetřit řádově i několik tisíc korun oproti nákupu nových světel. Starší vozidla mají povrch světel poškozena běžným provozem, mytím vozu v automatických myčkách,odletujícími kamínky při spravování našich silnic a také bohužel hmyz se dokáže poměrně negativně podílet na poškození povrchu světla. Většinou pak jsou problémy při snížené viditelnosti, svícení ve tmě a také můžete mít problémy při kontrole na STK, kdy v některých případech nelze nastavit světlomety, protože na přístroji není viditelný lom světla paraboly. Taková závada může být technikem označena jako nebezpečná a nebude Vám schválen další provoz vozidla bez nutné výměny světlometů.Renovace světlometů nezabere většinou více jak hodinu Vašeho času. Velkou výhodou je to, že světla při renovaci nemusí být demontována z automobilu!

 

Renovaci lze provést také po dohodě u Vás doma! Není nutné jezdit s vozem k nám.

 

Sada 3M profi na renovaci světel

 

 

АНИМЭЙТ v.3.4

www.autoplynmanek.cz, manek@autoplynmanek.cz,   tel.: 581 791 059, mobil: 602 503 254